ВЕСНА НА БОРИСПІЛЬСЬКИХ ВУЛИЦЯХ

З приходом весни хочеться тепла, яскравих барв та пахощів квітів. І хоч цього року квітень вперто показує свій норов, природа бере своє. А барви та квіти «ТС» відшукала, проїшовши вулицями рідного Борисполя та милуючись садибами. Що не кажіть, а бориспільців вміють господарювати: у декого біля парканіі — квіти, в інших — будівельні матеріали. Але сьогодні про прекрасне.

Справжнє царство весни побачили на подвір’ї Світлани Каменєвої по вул. Червоноармійська (на фото). Тут гостей зустрічають квітучі нарциси, та навіть не зустрічають, а запрошують на гостину. А тендітні тюльпани ще й сумніваються: варто розцвітати чи ні. На жаль, саму господиню вдома застати не вдалося, а її син Василь розповів, що вся краса створена їхніми з мамою руками.

Забути про те, що знаходишся в гамірному місті, вдалося біля будинку за адресою: вул. Франка, 80-А. Тут, поруч з живою огорожею біля двору Олександра Головіна, здається, що на мить потрапив у казку. А створюють цю казкову атмосферу 10 кущів стевії. До речі, сама рослина родом з субтропічних та тропічних областей Північної та Південної Америки, але, як показує досвід Олександра Григоровича, чудово приживається і в нас. 12 років тому, вражений побаченим у Польщі та Італії, господар вирішив не ставити новомодних парканів, у чому й дружину переконав. Тепер щовесни милується своїм живим парканом, який ось-ось зазцвіте.

Так, їдучи вулицями, журналісти помітили за роботою й пані Людмилу, яка біля власного двору висаджувала квіти. Жінка каже, що тут народилася й виросла, і квіти тут були завжди. «У нас так заведено, щоб біля паркану була квітуча клумба», — розповідає Людмила, а підтвердженням того є двір сестри, що поряд, де теж невдовзі буятиме різнобарв’я.

Тож свою порцію квітів та позитиву «ТС» таки вдалося знайти. А чи побачили б ми її біля вашого обійстя?

Катерина Савенко, «ТС», фото Віктора Співака

Share Button