Прикордонники на посту

зброяСумка з боєприпасами — у потязі

17 квітня прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» на залізничній станції «Київ – Пасажирський» під час здійснення заходів контролю в пасажирському вагоні потяга сполученням «Санкт-Петербург – Київ» в українця виявили сумку з набоями до стрілецької зброї. Громадянин України, який підсів у поїзд у Ніжині, перевозив у своєму багажі майже 200 патронів різного калібру та мінометну міну часів Другої світової сійни.

Вилучені боєприпаси встановленим порядком передано співробітникам МВС.

 

бурштинБурштину на понад 2 млн грн

Понад 14 кілограмів бурштину, який намагався вивезти з України громадянина Китаю виявили в аеропорту «Бориспіль» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби. Під час оформлення одного з пасажирів рейсу «Київ – Шереметьєво» відбулось спрацювання бази даних на проведення поглибленого огляду. Під час проведення перевірки багажу у 24-річного громадянина Китаю було виявлено необроблене та оброблене каміння бурштину різноманітного розміру загальною вагою понад 14 кілограмів. Виявлене каміння, попередньою вартістю понад 2 мільйони гривень передано представникам фіскальної служби.

 

Українок везли до Риму

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно із співробітниками МВС України попередили спробу незаконного вивезення двох громадянок України до Риму у сексуальне рабство.

Наразі тривають заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до організації каналу міжнародної торгівлі людьми та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Начальник прес-служби ОКПП «Київ» майор Сергій Сєров

Share Button