Відповідальність за самовільне випалювання нестиме і керівник, і житель

Бориспільський РВ ГУ ДСНС України у Київській області інформує:

На пульт зв’язку пожежно-рятувальної частини 23-ДПРЧ м. Бориспіль щодня надходять повідомлення від жителів міста Борисполя та Бориспільського району про горіння трав’яного настилу, з початку місяця на території міста і району виникло 57 пожеж трав’яного настилу на гасіння яких залучалась пожежно-рятувальна техніка пожежної частини.

Бориспільський РВ ГУ ДСНС України  в Київській області попереджає керівників організацій, сільгосппідприємств, фермерів та жителів: самовільне випалювання трави заборонено та наголошує: згідно із ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків» «Випалювання сухої природної рослинності  або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття посадовими особами, які одержали дозвіл  на випалювання  сухої природної рослинності або її залишків, заходів щодо своєчасного їх гасіння.

Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення ст.77-1 (самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків) тягне за собою накладення штрафу від десяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян)

Кримінальний кодекс України за знищення або пошкодження лісових масивів ст.245 передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років

Share Button