Капітальний ремонт доріг розпочнеться у травні

Продовжуються ремонтні роботи і на дорогах. Так, за словами першого заступника Бориспільського міського голови Миколи Корнійчука, на ці потреби з міського бюджету було виділено 1 млн 750 тис. грн. За ці кошти планується залатати ями, які утворилися на дорогах міста за осінньо-зимовий період, а також прогрейдерувати вулиці, де немає твердого дорожнього покриття.

Як розповів М. Корнійчук, ще 10 млн грн виділено на капітальний ремонт доріг, зокрема, асфальтування вулиць. Але для початку потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію та пройти державну експертизу. І лише після цього приступати до робіт. Починати капремонт комунальники планують у травні.

За словами посадовця, ремонтуватимуть не лише центральну частину міста, а й більш віддалені мікрорайони, такі, як Дубечанський, Нестерівка, Лозівка тощо. Звичайно, на ремонт усіх доріг міста виділених коштів не вистачить: «Щоб відремонтувати всі вулиці міста, потрібно понад десятиріччя щороку виділяти близько 30 млн грн. Адже у Борисполі більше 340 вулиць. І переважна більшість з них не мають твердого покриття», — наголосив М. Корнійчук.

Ольга Рогач, “ТС”

 Фото: Ремонт тротуару – вул. Котовського

Share Button