Каналізацію зробили – робитимуть і туалети

3 квітня запустили каналізаційну систему у гуртожитку по вул. Комуністична, 42б. Раніше тут використовувалася вигрібна яма об’ємом близько 7 м3, усі стічні рідини доводилося викачувати за допомогою асенізаторних машин. Як розповів «ТС» начальник КП ВКГ «Бориспільводоканал» Олександр Гануш, на виконання цих робіт було виділено кошти з міського бюджету – понад 80 тис. грн.

Зусиллями працівників «Бориспільводоканалу» прокладено каналізаційну систему та встановлено насосну станцію. За словами О. Гануша, відтепер усі стоки будуть одразу перекачуватися до центральної каналізації: «По мірі накопичення стічної рідини насос вмикатиметься і здійснюватиме відкачування».

Крім цього, як розповів інженер механізації та автоматизації виробничих процесів КП ВКГ «Бориспільводоканал» Юрій Нога, насос обладнаний системою автоматичного керування і щитом управління та обліку. Встановлення нової каналізації, на думку Ю. Ноги, дасть змогу місцевим жителям економити: якщо раніше їм доводилося платити за асенізацію, то тепер – лише за використану воду.

У свою чергу, міський голова Анатолій Федорчук пообіцяв виділити кошти і на облаштування туалетів у приміщенні гуртожитку (наразі для таких потреб мешканці гуртожитку використовують туалети на вулиці).

Нагадаємо, цей гуртожиток перейшов у комунальну власність міста від заводу залізобетонних виробів.

Ольга РОГАЧ, «ТС»

Share Button