«Червона калина» виступила у рідному селі свого незабутнього керівника

Хор народної пісні «Червона калина» ім. Володимира Денисенка КМК «АКАДЕМ» побував з концертною програмою на малій батьківщині свого незабутнього керівника в селі Дударків. Перед виступом колектив відвідав могилку Володимира Миколайовича та вшанував пам’ять цієї талановитої, прекрасної людини, вчителя і митця високої культури.

Його заповіт зберегти співочий колектив свято виконується. Хор, двадцятиріччя створення якого відзначатиметься незабаром, живе, працює, співає й надалі творчо зростатиме.

Концерт у місцевому  клубі розпочався привітальною дударківцям, за нею пролунали патріотичні пісні (соліст Петро Сердцев).  Зал заполонили ліричні і жартівливі пісні, які виконували хор і солістка Світлана Овсієнко. По-особливому схвилювала серця слухачів пісня «Черешенька» у виконанні керівника колективу Вікторії Савченко та незмінної ведучої Ольги Черепашук.

Репертуар «Червоної калини» досить різноманітний, включав не лише пісні, що подобаються публіці. Звеселили присутніх гумористична композиція та гуморески корифеїв цього жанру.

Концертна програма закінчилася величальною піснею «Многії літа». Керівник дударківського клуба Лариса Кащенко подякувала учасникам хору за виступ і запросила «Червону калину» частіше приїздити у рідне село незабутнього її керівника Володимира Денисенка з цікавими концертами.

Світлана Чернова, учасниця хору народної пісні «Червона калина» ім. Володимира Денисенка КМК «АКАДЕМ»

Share Button