«Рятунчик» готується до обльоту

Ще один АН-26, якого охрестили «Рятунчиком», готується до обльоту у бориспільській військовій частині А-2215.

Як повідомила представник волонтерської організації «Крила Фенікса» у Борисполі Марина Добровольська, літак успішно пройшов процедуру випробування обох двигунів, а значить наступний етап — підготовка до обльоту.

«Техніки — молодці, працюють не покладаючи рукі. А ми вже готуємося відкривати тему медичної складової цього проекту», — повідомила М. Добровольська і додала, що роботи з відновлення літака йдуть максимально швидко.

Крім того, за словами волонтерки, своєї черги вже чекають фарба, трафарети і всякі необхідні приналежності для фарбування «Рятунчика». Зважаючи на нестабільність гривні, продавці фарби пішли назустріч і взяли на себе курсову різницю, а це дуже і дуже немало. А ще М Добровольска висловила вдячність хлопцям за розуміння і лояльність, а Юрію Бірюкову — за оперативність.

Нагадаємо, проект «Рятунчик» — це крилатий мобільний госпіталь. У планах волонтерів обладнати на борту АН-26 сучасну операційну, а також встановити необхідне обладнання для проведення реанімаційних заходів і надання максимального спектра необхідної медичної допомоги під час транспортування постраждалих із зони конфлікту на безпечну територію.

Допомогти волонтерам у відновленні літака АН-26 і перетворенні його на літаючу швидку допомогу можна через Приватбанк картка: 5168 7420 1547 5167 Добровольська Марина, а також через сторінку проекту на сайті “Крил Фенікса”.

Інф. ТС

Share Button