Справи комунальні

Ремонтні роботи тривають

Нова каналізація для гуртожитку

Працівники КП ВКГ «Бориспільводоканал» розпочали роботи з монтажу каналізації біля гуртожитку по вул. Комуністична, 42б. Кошти на проведення цих робіт було виділено з міського бюджету. Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук на плановій нараді. За словами посадовця, цей гуртожиток було передано у комунальну власність міста від заводу залізобетонних виробів. Поки що всі стоки з будівлі викачуються автомобілями-асенізаторами.

 КП «ЖЕК-1»: ремонтні роботи тривають

Як словами М. Корнійчука, за минулий тиждень комунальним підприємством «ЖЕК-1» було заасфальтовано прибудинкові території по вул. Нижній Вал, 1, 3, 5. Крім цього, підприємство розпочало капітальний ремонт в′їзду до будинку по вул. Чернігівська, 6 та ремонт даху по вул. Ясна, 6. Наразі ці роботи тривають.

КП «ЖРЕУ» заробляє для виплати боргів

КП «ЖРЕУ» на минулому тижні виконувало роботи з ремонту покрівлі. М. Корнійчук поінформував, що відремонтовано покрівлю по пров. Бабкіна, 12, вул. Кірова, 31, 10 та вул. Соцмістечко, 351. Крім цього, підприємство виконувало роботи з облаштування щебеневої основи й асфальтування території ринку по вул. Луговій. Там було покладено 905 м2 асфальту. За словами посадовця, кошти, отриманні за виконані роботи на вул. Луговій, направлено на погашення заборгованостей перед КП «ВУКГ» та КП «ЖЕК-1».

Бориспіль стає зеленішим

Благоустрій у місті триває. За словами М. Корнійчука, комунальним підприємством «ВУКГ» за минулий тиждень у Борисполі було висаджено майже 220 дерев та 96 кущів. Наразі підприємство активно готує квітники та розсаду для висадження у відкритий грунт.

Share Button