«Гаражні» крадії

У місті безчинствують злодії, які проникають до гаражів та викрадають цінні речі. Про це на плановій нараді у міського голови розповів начальник Бориспільського МВ ГУМВС України у Київській області Роман Козьяков. За словами правоохоронця, уже скоєно близько десяти таких крадіжок.

У Борисполі шахраї обкрадають дітей

Вісім неповнолітніх бориспільців піддалися незаконним діям шахраїв у районі залізничного вокзалу. Як розповів Р. Козьяков, двоє невідомих, представляючись працівниками правоохоронних органів, вимагали у дітей мобільні телефони, щоб перевірити, чи не є вони краденими. Власникам стільникові вже не поверталися. Наразі міліція намагається встановити особи шахраїв. За словами очільника міліції, злочинцям на вигляд близько 20 років, одягнені неохайно, схожі на безпритульних, в одного з них пошкоджений зубний апарат. Правохоронці просять у разі виявлення схожих за прикметами або діями людей, одразу ж повідомляти до міліції.

Убивць 51-річного адвоката заарештовано

Затримано вбивць адвоката Юрія Ігнатенка. Так, за словами начальника міськвідділу міліції Р. Козьякова, наразі затримані перебувають під вартою. На думку міліціянта, злочин було скоєно через професійну діяльність адвоката: напередодні Ю. Ігнатенко виграв у суді справу, пов′язану з квартирою у Борисполі. Нагадаємо: 20 березня дружина загиблого повідомила про зникнення чоловіка. Тіло адвоката було знайдене 24 березня у полі поблизу с. Рожни Броварського району.

Share Button