Ярмаркували вакансіями

За останній рік проблема працевлаштування в Україні загострилася як ніколи. Банкрутства підприємців, масові скорочення, складне становище економіки дали свої результати. Та найбільш вразливими в цій ситуації є вимушені переселенці. Тож Бориспільський міськрайонний центр зайнятості організовує додаткові заходи для працевлаштування цієї категорії безробітних.

Ярмарок вакансій спрямований на незайняте населення з числа внутрішніх переселенців із зони проведення АТО відбувся 25 березня у приміщенні центру. 15 роботодавців пропонували різноманітні вакансії, в тому числі й з наданням житла: медичних працівників, барменів, перукарів, малярів, чоботарів тощо. До слова, спочатку 2015 рік було вже проведено близько 15 галузевих міні-ярмарків, тобто запрошували роботодавців та незайнятих спеціалістів певної галузі — громадського харчування, торгівлі тощо.

Загалом із березня 2014 року до Бориспільського міськрайонного центру зайнятості звернулося 138 жителів АР Крим, Донецької та Луганської областей. За рік завдяки сприянню центру зайнятості працевлаштовано 19 осіб, а 54 безробітних перебуває на обліку з призначенням виплати допомоги з безробіття та веденням пошуку роботи. Станом на 25 березня в базі даних Бориспільського МРЦЗ розміщені 150 вакансій, з яких 28 — з наданням житла.

Відвідувачі жваво спілкувалися з роботодавцями та цікавилися представленими посадами – тож позитивно оцінили захід. Одна з відвідувачок Тетяна, за спеціальністю бухгалтер, роботу шукає вже три місяці й хоч нічого підходящого поки не знайшла, надії на втрачає. «Звичайно, ярмарок вакансій значно ефективніший, ніж просто консультація. Відчувається, що центр зайнятості працює на повну,багато корисного можна взяти й під час семінарів», — запевняє жінка. Плюсом подібних заходів відвідувачі вважають можливість поспілкуватися не лише з представниками державних підприємств, а й приватних.

Катерина Савенко, «ТС»

Share Button