На сцені рідного міста

Міський конкурс театральних колективів «Рідне місто моє» з нагоди відзначення 1000-ліття першої літописної згадки про Бориспіль відбувся 17-18 березня в приміщення Муніципального театру Бориспільської міської ради.

Щорічно конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки самобутніх театральних колективів, розвитку дитячого театрального мистецтва, пошуку дитячих талантів, а цього року ще й виховання патріотизму в юних талантів.

У конкурсі брали участь дитячі та юнацькі театральні колективи з віковими обмеженнями акторів від 6 до 17 років. Тож аби конкурували на рівних, учасників розподілили на три вікові категорії. В основі репертуару мали бути високохудожні вітчизняні чи зарубіжні  приклади драматургії, а тривалість виступу не більше 20 хвилин.

Всі учасники з поставленим завданням впоралися, але журі обирати кращих таки довелося. Переможцями в молодшій категорії (дітки від 6 до 10 років) став драматичний гурток «Діамантики» Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського» з українською народною казкою «Мишача рада». А серед учасників середньої вікової категорії (11-13 років) першість отримала вистава «Дванадцять місяців» у виконанні драматичного гуртка «Сузір’я» Бориспільської спеціалізованої школи № 5. У старшій же категорії запеклої конкуренції побачити не вдалося, адже її представляла лише театральна студія «Феєрія» Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Юні актори представляли драму Карла Чапека «Мати», за що й отримали заслужене «золото».

Катерина Савенко, «ТС», фото Віктора Співака

Share Button