Сплачений військовий збір – підтримка українських військових

Бориспільська ОДПІ інформує. З початку року платниками податків Бориспільщини сплачено до державного бюджету військового збору близько 6 млн грн.

За словами начальника Бориспільської ОДПІ Володимира Свириденка, спостерігається стабільність надходжень зазначеного податку, що вказує на підтримку української армії з боку платників податків.

Водночас нагадуємо, що з 1 квітня 2015 року набирає чинності оновлений Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), (наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4).

Перший раз Податковий розрахунок подається платниками за I квартал 2015 року.

Звертаємо увагу платників, що форма  № 1ДФ доповнена розділом II: «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір». У новому розділі необхідно буде відображати суми нарахованого та сплаченого військового збору, загальні суми нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та податку з них.

 

ДО ТЕМИ

Фахівцями Бориспільської ОДПІ у центрі обслуговування з початку року надано понад 1900 адміністративних послуг

З метою забезпечення платників якісними та своєчасними послугами у Бориспільській ОДПІ функціонує центр обслуговування платників (далі –ЦОП).

До ЦОПу звернулось 308 відвідувачів з метою отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб платників податків.

Досить часто платникам надаються адміністративні послуги, що пов’язані з  реєстрацією книг обліку розрахункових операцій – 240 та щодо реєстрації РРО – 51.

З початку року 86 платників отримали довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Також, було видано 18 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.

Share Button