Директор Украероруху Дмитро Бабейчук зустрівся  з президентом – генеральним конструктором  державного підприємства «Антонов» Дмитром Ківою

У ході зустрічі обговорювались питання налагодження більш тісної співпраці між підприємствами. Сторони обговорили, які реальні кроки необхідно зробити сьогодні, щоб ДП «Антонов» змогло вчасно та якісно виконати роботи з переобладнання літака АН-26МП, що належить авіакомпанії «Украерорух».

Зокрема, на літаку буде встановлену систему ASAP-26МП. Цей автоматизований навігаційний комплекс завдяки надпотужній системі лазерного та інфрачервоного пошуку дозволить забезпечити більш надійний та ефективний авіаційний пошук та рятування над акваторіями Чорного й Азовського морів у межах району польотної інформації України. Окрім того, на борту літака міститиметься рятувальне обладнання, яке десантується, що дозволить максимально швидко надавати допомогу повітряним суднам.

Д. Бабейчук та Д. Ківа також обговорили можливість якнайшвидше підписати контракт та розпочати виконання робіт.

«Забезпечення безпеки польотів та здійснення авіаційного пошуку та рятування на найвищому рівні – це завдання для Украероруху завжди стоїть на першому місці. Саме тому на літаку АН-26МП буде встановлену сучасну систему, яка дозволить нам, у разі виникнення такої потреби, швидко та якісно надати допомогу повітряному або морському судну, яке потратило у складну ситуацію», – наголосив Дмитро БАБЕЙЧУК.

У зустрічі також взяли участь Ігор Куликовський, директор авіакомпанії «Украерорух», та Олександр Ківа, віце-президент – заступник генерального конструктора з маркетингу, продажів та післяпродажного обслуговування.

Share Button