У Борисполі відкриють фірмовий магазин Roshen

У центрі Борисполя відкриють фірмовий магазин Roshen. Торгуватимуть кондитеркою від виробника за адресою: вул. Київський Шлях, 82 на місці, де колись була пельменна, пізніше магазин «Будівельник».

Виконавчий комітет погодив містобудівні умови. Дата відкриття поки невідома, але роботи вже ідуть повним ходом.

Довідка:

ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» завершило 2014 р. з чистим прибутком в 34,8 мільйона гривень. Це приблизно в 8,9 раза більше, порівняно з 2013 роком, повідомляється в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляють «Вести.Бизнес».

Згідно з офіційним оголошенням ПАТ про проведення 7 квітня загальних зборів акціонерів, його активи за минулий рік скоротилися приблизно на 4% — до 784,3 млн грн. Нерозподілений прибуток підприємства до кінця минулого року становив 341,4 млн грн.

При цьому сумарна дебіторська заборгованість ККФ «Рошен» збільшилася на 27% — до 67,52 млн грн. Поточні зобов’язання, порівняно з 2013 роком, скоротилися на 22,6% — до 213,07 млн грн, довгострокові — на 9,8%, до 51,8 млн грн.

Корпорація “Рошен” (ТМ Roshen), один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька область), Кременчуцьку (Полтавська область) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат “Бершадьмолоко”, Літинський племзавод (обидва— Вінницька область), а також Липецьку фабрику “Рошен” (РФ), Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва досягає 450 тис. тонн продукції на рік.

Нагадаємо, під час виборчої кампанії на пост Президента Петро Порошенко пообіцяв, що продасть свій головний актив — корпорацію “Roshen”.

Інф. «ТС»

Share Button