ШТРАФ ЗА ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

Бориспільський РВ ГУ ДСНС України  в Київській області ПОПЕРЕДЖУЄ керівників організацій, сільгосппідприємств, фермерів та жителів міста і району: самовільне випалювання трави заборонено та згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків» НАГОЛОШУЄ:

«…Випалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття посадовими особами, які одержали дозвіл на випалювання  сухої природної рослинності або її залишків, заходів щодо своєчасного їх гасіння» тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових  осіб – від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових  осіб – від 70 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

О. Соловей, провідний інспектор Бориспільського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, лейтенант служби цивільного захисту

Share Button