Тепло в будинках знову подорожчало

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив про нові зміни тарифів на опалення. Так, за його словами, в чергове змінилася вартість газу для бюджетних установ та держрозрахункових підприємств.

«В Інтернеті вже опубліковано постанову НКРЕКП про затвердженняя нового тарифу, який діє «заднім числом» з 1 березня. За новим тарифом, вартість 1 гігакалорії становитиме 2049 грн з ПДВ (стара ціна – 1450 грн). Тобто всі бюджетні установи, а це дитячі садки, школи та інші заклади, платитимуть вже за новим тарифом», — повідомив М. Корнійчук.

Окрім того, за словами посадовця, у вказаній постанові йдеться про підвищення тарифів на опалення й для населення, що зросли з 407 до 693 грн за гігакалорію. Цей тариф буде введено з 1 квітня. «Якщо за старим тарифом опалення 1 м2 обходилось у 10,58 грн, то за новими цінами ця вартість зросте майже до 18 грн», — наголосив М. Корнійчук і додав, що найближчим часом розглядатиметься питання щодо завершення опалювального сезону в Борисполі 31 березня. Адже багатьом бориспільцям таке фінансове навантаження буде не по кишені.

Share Button