Звіт міського голови: про нелегкий 2014 рік та плани на 2015-ий

16 березня понеділкова планова нарада у міського голови розпочалася зі звіту мера Борисполя Анатолія Федорчука за виконану роботу в 2014 році. А. Федорчук розповів про розвиток усіх сфер життєдіяльності Борисполя за останній рік, позитивні зміни у місті та проблеми, які поставали на шляху до стабільності.

За словами міського голови, 2014 рік виявився досить складним, що і не дивно. Та, незважаючи на це, розвиток міста хоч і сповільнився, порівняно з 2013-им, та все ж тривав.

Так, за словами А. Федорчука, скоротилися надходження до бюджету всіх рівнів: якщо у 2012 році валовий дохід становив 19,8 млрд грн, то у 2014-му — 10,5 млрд грн. Зокрема, лише надходження до міського бюджету скоротилися на 112 млн грн. І це при тому, що ціни зростають в арифметичній прогресії.

Якщо ж говорити про субвенції на соціальний захист, то, за даними, наведеними міським головою, бориспільці стали більше «проїдати»: у 2013 році ця сума становила 57 млн грн, у 2014-му вона зросла до 66,5 млн грн. При цьому кількість бідних людей у місті, на жаль, постійно зростає. «В цілому, бюджетні видатки 2013 та 2014 років майже ідентичні. Це, незважаючи на невиконання бюджету, що становить 36 млн грн. Фактично той запас, який ми мали за попередні роки, було використано у 2014 році», — наголосив А. Федорчук.

За словами міського голови, до всіх звичних витрат у 2014 році додалася ще й допомога військовослужбовцям – учасникам АТО та їх сім′ям. Для них було виділено 120 земельних ділянок, 73 учасникам АТО було виплачено матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг тощо. Як підкреслив А. Федочук, Бориспіль — чи не єдине місто, яке вирішило квартирне питання для сімей загиблих воїнів.

На завершення міський голова роповів і про плани на 2015 рік, а їх, як виявилося, чимало. Вся інформація розміщується на офіційному сайті Бориспільської міської ради, тому кожен бажаючий має змогу особисто перевірити прозорість дій міської влади. Як наголосив А. Федорчук, такий крок – чергова демонстрація відкритості влади перед народом. І додав, що готовий відповідати за кожну цифру перед громадою міста.

Share Button