«Наша головна турбота – люди. Працюємо для них і заради них»

Саме це стало своєрідним девізом ТОВ «Ольвія», яке опікується аптекою по вулиці Головатого, 20. Цей такий необхідний людям заклад відчинив свої двері два роки тому, але вже встиг завоювати симпатії постійних клієнтів. У першу чергу, звісно, це мешканці прилеглих вулиць. Та часто серед відвідувачів можна зустріти й тих, хто мешкає в інших куточках Борисполя.

Багатьох приваблюють широкий асортимент і відносно недорогі ціни на ліки. А ще серед тих, хто постійно звертається саме до цього аптечного закладу, можна побачити чимало ветеранів. Особливих таємниць у цьому немає. Адже за рішенням адміністрації учасників Великої Вітчизняної війни, членів АТО  та інвалідів обслуговують з тривідсотковою знижкою.

Тож і журналісти «ТС» вирішили завітати до аптеки. Нас зустріла привітна дівчина-провізор Наталія Костенко, яка розповіла багато цікавого. Окрім медикаментозних препаратів, тут можна придбати чимало іншої необхідної для підтримання здоров’я продукції. Є гомеопатичні засоби, вітаміни, широкий вибір мінеральної води, товарів для немовлят, медичних приладів, окулярів, дитяче харчування, продукти для хворих на діабет, вітчизняна косметика. І все це охайно і професійно виставлено на полицях.

Саме під час нашої бесіди до аптеки завітала немолода жінка, учасник війни, 81-річна Ганна Микитівна Батуринець. Розповідає, що саме сюди в пошуках необхідних ліків звертається доволі часто, тож задоволена і цінами, і ввічливим обслуговуванням. До того ж  ще ніколи не доводилося чути відмови у своїх проханнях. «Дівчата мені вже, як рідні, стали, завжди порадять, допоможуть, підкажуть, — каже жінка. — Подобається їх ставлення, та й саме приміщення гарне, приємно сюди заходити». Тож і цього разу відвідувачку швидко обслуговують, відпускають ліки зі знижкою. А показувати посвідчення пільговику не потрібно. Всі дані про постійних клієнтів аптеки занесено до комп’ютера.

Директор ТОВ «Ольвія» Володимир Мельник наголошує: «Від самого початку своєї діяльності намагався робити все належне для поліпшення життя людей. І хоч непростий час нині, й нам доводиться постійно допомагати східному фронту, не можемо залишити без допомоги і наших ветеранів, і учасників АТО. Тож, у першу чергу, думаємо не про власні прибутки, а про те, як допомогти незахищеним верствам населення придбати ліки за доступною ціною. Адже вбачаю в цьому й свій борг перед пам’яттю батька, учасника бойових дій, інваліда Великої Вітчизняної війни. Як би важко не було, робитимемо так і надалі. Тож, шановні ветерани, бориспільці, завітайте за потреби до нашої аптеки по вулиці Головатого, 20. Ми вас привітно зустрінемо і обслужимо на найкращому  рівні. Чекаємо на вас!»

Наталія Можайкіна, «ТС», фото Віктора Співака

 

Шановні жителі Бориспільщини!

До святкування 70-річчя Великої Перемоги Аптека № 2 ТОВ «Ольвія», що по вул. Головатого, 20, запроваджуєвідпуск ліків без націнки інвалідам Великої Вітчизняної війни, інвалідам-«афганцям» та інвалідам – учасникам АТО. Пільговим категоріям населення – додаткові знижки.

Тел.: 5-48-49

Share Button