Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує:

Кампанія декларування-2015 набирає обертів: сума задекларованого доходу майже 20 млн грн

З початку року до Бориспільської ОДПІ надійшло 188 декларацій про майновий стан і доходи  від громадян, загальна сума задекларованого доходу становить майже 20 млн грн.

Зареєстровано 38 декларацій від громадян, які в обов’язковому порядку повинні задекларувати свої доходи на загальну суму майже 6 млн грн, з яких податкове зобов’язання становить понад 270 тис. грн.

Особливо активно громадяни декларують свої доходи з метою отримання податкової знижки (150 декларацій), до повернення з бюджету підлягає майже 313 тис. грн.

Нагадуємо, що термін подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2014 році, встановлено до 1 травня цього року.

Платники податку, які мають право на отримання податкової знижки, можуть подати декларацію впродовж усього року.

Декларація подається до податкового органу за місцем проживання громадянина (реєстрацією в паспорті). Тобто, громадяни Бориспільщини подають декларації до Центру обслуговування платників Бориспільської ОДПІ за адресою: м. Бориспіль, вул. Котляревського, 2, І поверх, кабінети №№ 101, 102, 110.

 

Від платників Бориспільщини до бюджету надійшло майже 140 млн грн

З початку року платниками Бориспільської ОДПІ поповнено Державний бюджет на 70,4 млн гривень, зокрема, перераховано податку на прибуток 13,3 млн грн, податку на додану вартість – 35,1 млн грн.

Військового збору сплачено понад 4,4 млн грн.

Місцеві бюджети отримали 69,4 млн грн, з них: податку на доходи фізичних осіб – 42,2 млн грн, плати за землю – 10 млн грн, єдиного податку – 7,6 млн грн.

За словами першого заступника начальника Бориспільської ОДПІ Лариси Фесун, завдяки сумлінним платникам досягнуто перевищення надходжень до місцевих бюджетів, порівняно з минулорічними, на 1,7 млн грн по земельному податку та на 2 млн грн по єдиному податку, що позитивно вплине на розвиток місцевої інфраструктури.

Share Button