Все для перемоги

Минулого тижня на сесії депутатів Кіровської сільської ради було вирішено відправити «Ластівку» на схід України. Мова йде не про кмітливу пташку, а про автомобіль з такою милозвучною та символічною назвою. Його дорога пролягатиме до зони АТО…

ласточка2

Тішитися такій події чи сумувати, представники сільської громади не знають: хочуть, щоб криваві події якнайшвидше закінчилися. Але депутати на чолі з сільським головою Миколою Дженжебіром не можуть стояти осторонь. Тому на засіданні одноголосно прийняли рішення про передачу автомобіля марки УАЗ-3962, що був не на ходу і потребував ремонту, до Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО. Члени Асоціації та районні волонтери допомогли у придбанні необхідних запчастин, а люди з територіальної громади полагодили та усунули технічні недоліки (особлива подяка Д. Ковбасюку). Місцеві підприємці надали продукти харчування, які «Ластівка» доставить до пункту призначення.

Юлія Кияшко, голова координаційної ради волонтерів Бориспільського району при Бориспільській РДА, розповіла: «Автомобіль буде відправлено до 30-ої Новоград-Волинської механізованої бригади, місцем дислокації якої на сьогодні є місто Артемівськ. Цей транспорт допомагатиме військовим переїздити з одного блок-посту на інший, перевозити продукти харчування. Наразі існує велика потреба в таких автомобілях».

Ще 14 лютого в Борисполі було відкрито філію Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО. Такі філії відкриваються і в інших містах Київської області та розпочинають активну роботу щодо проведення реабілітації поранених, надання допомоги родинам загиблих, співпраці з військовими зони АТО та їх забезпечення необхідними речами. Представник Асоціації Юрій Гальченко тішиться подарунку територіальної громади Кіровської сільради, але з сумом наголошу: «Нехай цей автомобіль захищає та оберігає наших бійців, і сподіватимемось, що війна скоро закінчиться».

Сільський голова Микола Дженжебір пригадує, що колись автомобіль слугував для забезпечення потреб сільської медичної амбулаторії. Згодом придбали нове авто, а старий вирушив у гараж чекати ремонту. І коли дізнались, що нашим бійцям потрібна допомога, то вирішили віддати його для рятування сотень життів: зустрілися з волонтерами, запропонували допомогу, таким чином долучившись до небайдужих  сільських громад району. Та і до цього Кіровська сільська рада надавала допомогу з придбання обмундирування для бійців та зібрання продуктів харчування і засобів гігієни для тих, хто перебуває в зоні АТО.

Євангеліна Костицька

Share Button