«З такими жінками нашу Україну ніколи і нікому не подолати!»

Уже доброю традицією стало проведення зустрічей ветеранів Борисполя у КРК «Бархат», тематичних, з нагоди свят і визначних подій. У цьому ветеранам постійно допомагають  депутат міської ради Володимир Шалімов і адміністрація КРК «Бархат» вособі директора Дар’ї Клименко. Чимало зусиль до їх організації докладає міська рада ветеранів України на чолі з депутатом міської ради Анатолієм Пасічним. Ось  і напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня жінкам-ветеранам Борисполя було подаровано чудове свято у «Бархаті». На початку зустрічі до жінок звернувся голова міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний. Він навів у своєму виступі таку статистику: із 37 членів ради ветеранів 20 – жінки, у місті 28 первинних організацій ветеранів і 15 з них очолюють жінки. Тож навіть ці скупі цифри свідчать про активну життєву позицію прекрасної половини людства.

Небайдужим жінкам міста, справжнім трудівницям і берегиням вручено Подяки від міської ради ветеранів. Їх отримали Галина Писанка, Олена Прус, Ніна Бондаренко, Ніна Новікова. А для всіх жінок прекрасним подарунком став концерт, який для них підготували також жінки-ветерани – ансамбль «Альта» при міській раді ветеранів під керівництвом Тамари Каболіної, неперевершена майстриня  виконання віршів і гуморесок Любов Головач, поетеси Валентина Купрієнко та Галина Писанка.

Голова міської ради ветеранів Анатолій Пасічний вважає, що такі зустрічі просто необхідні для людей поважного віку і мають неабиякий оздоровлюючий ефект, надихаючи на подальше життя, любов, доброту. А ще це чудова нагода привселюдно привітати ветеранів, вручивши їм заслужені городи. Так, минулого разу під час «Зустрічі поколінь» ветеранам В. Швидуну, Г. Гопкалу, М. Пилипенку, В. Григоренку, В. Гутирю було вручено медалі «До семидесятиріччя з дня визволення України». Подяки від міської організації ветеранів України отримали найактивніші ‒ М. Білокінь, А. Бублик, Л. Магеровська, М. Калина.

Наталія Можайкіна, «ТС»

Share Button