Жінки Борисполя: три в одній!.. (Лірично-іронічні нотатки на честь 8 березня)

Інтимна революція, починаючи з епохи Відродження, призвела до того, що жінки вийшли на перші ролі: у ліжку, в бізнесі, в соціальній сфері. Вони рятують, лікують, вчать, народжують, виховують, втішають, зігрівають. Вибирають кращих. П’ють і палять. Працюють за двох.

Як зауважила Маргарет Тетчер: «Якщо вам потрібно написати промову, звертайтеся до чоловіка, але якщо вам потрібно що-небудь зробити, звертайтеся до жінки».

На кому тримається бізнес, спецслужби, збройні сили, банківська сфера, бухгалтерський облік, школи, магазини, молочні ферми, редакції газет і журналів? На жінках! А вони протягом життя дуже змінюються. «До 18 років жінці необхідні хороші батьки, від 18 до 35 – хороша зовнішність, від 35 до 55 – хороший характер, а після 55 – хороші гроші» – поділилася жіночими таємницями американська актриса Софія Такер.

Жіночий капітал – один з  важливих ресурсів, який дозволяє, при вдалому обміні, домагатися нових багатств. На жаль, як кажуть, «Красива жінка для очей – рай, для душі – пекло, а для кишень – чистилище!».

Сучасна жінка грає кілька ролей одночасно. Запам’ятав характерний монолог моєї знайомої, бухгалтера Тані Назарової: «Вдома я – матрона (М) і наложниця (Н), а на роботі – куртизанка (К) … Суть жіночої кар’єри в тому, щоб за допомогою чоловіків, грошей, краси, чарівності, терпіння, випадку, сили волі і т.д. знайти золоте співвідношення між «М», «Н» і «К».

Дві тисячі років тому Демосфен пояснював древнім грекам: «Гетер ми тримаємо заради насолоди, наложниць для повсякденного задоволення потреб нашого тіла, дружин – для того, щоб виховувати законних дітей і мати вірну хранительку дому». А в наш час, для економії наших грошей, наші жінки змушені бути і гетерами, і наложницями, і дружинами – три в одній!

Французька маркіза Марі де Севинье (1626-1696), в одному із знаменитих листів поділилася жіночою стратегією: «Вдале заміжжя платить за всіма рахунками». І нині шлюбний бізнес за своєю рентабельністю перевершує будь-яку іншу сферу – виробництво алкоголю, тютюнових виробів, торгівлю зброєю … Недарма Чарлі Чаплін жартував, що жінка може зробити мільйонером будь-якого чоловіка-мільярдера. Йде полювання на грошових чоловіків. Вклавши, умовно кажучи, долар, в зачіску, косметику, «упаковку», догляд за нігтями, рекламу своїх принад, жінка, у разі вдалого полювання, може отримати тисячократний підйом!

Італійська кіноактриса Софі Лорен вчила  красунь: «Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя». По суті, вона озвучила спостереження американок: жіночі проблеми, перед якими пасують кращі психіатри, часто здатний вирішити перукар другої категорії.

На жаль, як кажуть американці, без грошей не можна бути леді. Гроші роздягають одних жінок і вдягають інших …Чарівність і талант, краса і напористість можуть стати «стартовим капіталом». «Я сама себе витягла наверх за бретельки власного бюстгальтера. Я виросла між двома образами жінки: діви і шльондри», – зізналася Мадонна, американська співачка і актриса.

Любов – головне багатство на землі. Польська кіноактриса Беата Тишкевич якось зізналася: «Моя перша любов – мій четвертий чоловік». А її американська колега Мей Уест сказала відверто: «Секс – це почуття в русі. Неважливо, скільки чоловіків було в моєму житті,  – важливо, скільки життя було в моїх чоловіках ».

Перегорнемо Біблію. Сара народила в дев’яносто років. Чому? Дозволимо жарт: бо народжувала Сара від біблійного гусара! Любила життя, козаків і любила сало!

Подвиг Сари  намагаються  повторити сучасні  жінки. Днями одна жіночка в 60 років (шістдесят!) народила дитину. Час – умовність. Що таке 60? Це всього лише 15 високосних років! У жіночої природи немає поганої погоди! Тому багато жінок «третього віку»  відчувають  третю молодість завдяки Інтернету. Знаходять нових друзів для спільних польотів уві сні і наяву. Віртуальна любов входить в моду. Ніщо не світі не постійно, лише постійна в змінах любов!

Михайло Арошенко, поет, автор серії книг «Енциклопедія капіталів», м. Дніпропетровськ

Фото Олексія Арошенка “Прийшла весна”

Share Button