І В 90 ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!

Живе серед нас ветеран. Свій поважний ювілей – 90 років – 10 березня святкуватиме ветеран Ганна Степанівна Карпова.

Проживши довге і складне життя, не стомилася від нього, не почала нарікати, а лише зізнається, що стала більше цінувати кожну мить. На її долю випали голод і війна, повоєнна розруха і відбудова знищеного.

Народилась 10  березня 1925 року в с. Іванівка, що в Узинському районі на Київщині. Після закінчення семирічки, вступила до медичного училища, де й застав її червень 1941 року.

З перших днів Великої Вітчизняної війни разом з іншими добровольцями пішла захищати Вітчизну. Її направили на курси медичних сестер в м. Новосибірськ, а звідти — одразу на фронт. Нелегкою була її військова ноша у  складі 3-го Гвардійського Червонопрапорного Севастопольсько-Берлінського полку дальньої авіації. Медсестрам доводилось укриття для літаків будувати, підносити ящики з боєприпасами та авіабомбами, а ще й зв’язківцями бути. Жили переважно у землянках та наметах навіть у люті морози. Полк, в якому проходила службу Ганна, постійно переслідувався ворожою розвідкою, тож щохвилини були під ворожим прицілом. Тричі була поранена, але сильна, мужня дівчина витримала все й ніколи не здавалася. У цьому ж полку служив і чоловік Ганни Степанівни — льотчик дальньої авіації гвардії майор Микола Іванович Карпов, який, на жаль, уже відійшов в інші світи.

За  ратний  подвиг Ганна Карпова нагороджена орденом «За мужність» та дев’ятьма медалями.

Після війни, переїхавши до Борисполя, працювала у Бориспільському авіазагоні. І нині, як справжній воїн, Ганна Степанівна в строю ветеранського активу  і міста, і ради ветеранів ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Найбільше її багатство — родина. Виросли діти, онуки, вже опікується правнуками — є для кого жити, є кого любити. А сьогодні зі святом Вас, мужня жінка-воїн, міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла. Найщиріша Вам шана, глибока вдячність і низький уклін за те, що Ви є.

Валентин Ковач, заступник голови міської організації ветеранів України

Share Button