Укриття є — порядку немає

Чергове комісійне обстеження підвальних приміщень, які у випадку загрози можуть слугувати тимчасовим укриттям для бориспільців, відбулася 26 лютого.

Цього разу оглядали підвали будинків, що знаходяться на балансі КП «ЖЕК-1»: вул. Червоноармійська, 4 та 7, вул. Нижній Вал, 3 і вул. Київський Шлях, 81.

Начальник головного управління ЖКГ Володимир Аврамчук розповів: «Головне наше завдання – привести ці приміщення до відповідного санітарного стану. За неповні два місяці працівниками КП «ЖЕК-1» вже виконано великий обсяг робіт. Найбільша проблема комунальників – це будівельне сміття».

Раніше кожен мешканець будинку мав право збудувати для себе невелику комірчину. Але згодом стіни цих комірчин почали розбирати на цеглу, залишаючи після себе будівельне сміття. На жаль, в бориспільців не сформувалася й культура користування підсобними приміщеннями, тому комунальникам доводиться вивозити з підвальних приміщень багато непотребу: від старої сантехніки та віконних рам до перегнилих овочів. Варто наголосити, що лише з одного підвального приміщення з будинку № 7, що на Червоноармійській, було вивезено три причепи сміття. Тож величезне прохання до мешканців будинків – підтримувати чистоту хоча б у прибраних підвалах.

Але, на щастя, є й відповідальні бориспільці. Марія Блудча, мешканка 1-го під’їзду того ж таки будинку № 7, не лише сама підтримує лад у підвалі, а й сусідів залучає – тож у них все чисто й охайно. Не виникло жодних запитань і до підвального приміщення за адресою Київський Шлях, 81. Тут розташоване підліткове об’єднання «Ровесник», тож і чисто, і тепло, і затишно.

Якщо ви й досі запитуєте: «Де ж є ці укриття?» — нагадуємо: над входом у всі найпростіші укриття висітимуть таблички, тож уважніше придивіться до власного будинку. Кожне таке підвальне приміщення може розмістити від 250 до 300 осіб.

Катерина Савенко, «ТС»

Share Button
Tags: