У земельних ділянок, які відвели під будівництво садочків, уже є власники?

Управління освіти і науки виконавчого комітету Бориспільської міської радине змогло оформити дві земельні ділянки, які було виділено під садочки через те, що у них уже є власники. Таку інформацію освітянам повідомили у приватному підприємстві «Міра», яке займається оформленням документів.

Як повідомила начальник  управління Тетяна Чернойван, вони звернулись до приватного підприємства, аби оформити земельні ділянки на Привокзальній та Франка.

«Після вивчення питання, управлінню повідомили, що підприємство у 2004 році уже розробляло проект землеустрою земельної ділянки по вулиці Привокзальній для підприємства «Профіт».

А щодо землі на Франка, то вона, за інформацією «Міри», належить релігійній громаді римсько-католицької церкви парафії «Преображення господнього», відповідно до державного  акта на право постійного користування землею», – повідомила Т.Чернойван.

Таким чином, заважаючи на інформацію, надану «Мірою», оформити земельні ділянки не можливо.

У свою чергу, міський голова Анатолій Федорчук наголосив, що питань стосовно земельної ділянки на Привокзальній не повинно бути, адже договір оренди з попереднім власником розірвано.

Він також доручив начальнику управління архітектури взяти питання під контроль.

Share Button