«Постійні підтримка і допомога зігрівають наші душі!»

До редакції завітав керівник волонтерської групи при міській організації ветеранів України Віктор Копан. Він просив висловити щиру подяку небайдужим бориспільцям, завдяки яким з’явилася можливість відправити до 25-го батальону територіальної оборони «Київська Русь» вже третій автомобіль марки «Газель». Попросили Віктора Миколайовича розповісти про це детальніше:

— Це вже третій автомобіль, який ми передаємо в зону проведення бойових дій. Про перший уже свого часу повідомляли в пресі. Другий передали у грудні бійцям керівник ПрАТ «КПМК-237» Микола Ляш та його колектив, і нині вони постійно допомагають запчастинами, пальним та іншими необхідними для бійців речами. Третій автомобіль отримали  від бориспільських підприємців, які займаються ремонтом автомобілів під керівництвом Віктора Бурмістрова та Ашота Айрапетяна. Відреставрований він вигядає, як новий! Ось імена небайдужих майстрів своєї справи, які безпосередньо займалися ремонтом, – Юрій Владика, Олександр Шах (учасник бойових дій в Афганістані), Андрій Ільїн. Окрім цього автомобіля, завантажили вусім необхідним ще дві машини. До нашої невеличкої колони приєдналися і волонтери з Києва Олександр, Ігор та Віктор (на жаль, не пам’ятаю їхніх прізвищ). Тож у напрямку розташування наших військових вирушили чотири автомашини.

Везли воду, одяг, продукти, маскувальні сітки,  ремкомплекти, акумуляторні батареї, запчастини до вантажних автомобілів марок ЗІЛ, УРАЛ, КАМАЗ, мініелектропідстанцію, акумуляторні батареї. Був і особливий вантаж — малюнки і листи від дітей с. Іванків і міста Борисполя, які особливо зворушили наших бійців. Цього разу серед чоловіків була й одна жінка — ветеран, член президії жіночої ради Марія Калина, яка постійно переймається збиранням допомоги нашим бійцям. Кілька слів скажу про наших мужніх волонтерів, які вже не вперше виїздять на позиції. Мені приємно співпрацювати з Іванківським сільським головою Анатолієм Туром, який активно допомагає ліками, продуктами харчування, одягом та запчастинами для ремонту автомобілів. Також активно співпрацюємо з  волонтерами Юрієм Наконечним, Ігорем Калиною, Юрієм Чайкою, Андрієм Гурленком. Постійно допомагають депутати міської ради Валерій Мартишко, Ярослав Годунок, Ігор Левітас. На всі наші прохання про виділення продуктів відгукується чимало підприємців з Центрального ринку, приміром, Алла Бабич, Тетяна Хорошун, Любов Холоденко, Світлана Герасименко та ін., а також підприємці  ринку «Зоряний» Катерина Білокінь, Ніна Родітілєва, Людмила Компанець, Ольга Шевель, приватний підприємець Наталія Шепель.

На шляху до наших позицій зголодніли і зайшли пообідати в кафе «Полтавські галушки». Нашому здивуванню не було меж, коли з нас не взяли грошей за обід, адже господар кафе Сергій Жученко годує волонтерів і бійців АТО безкоштовно, а ще він довантажив наші автомашини півтоною продуктів.

Ми заїхали цього разу і в 30-ту механізовану Новоград-Волинську бригаду, де передали продукти, воду, цигарки та поспілкувалися з молодим командиром артилерійського взводу, нашим земляком з Борисполя, який був в оточенні і з боями вийшов з Іловайського котла, Миколою Чираком. Можливо, найближчим часом вдасться допомогти транспортом і цим мужнім хлопцям. Цього ж разу передали автомобіль 25-му батальйону «Київська Русь»;  його у нас приймали  командир батальйону Андрій Янченко та командир відділення зв’язківців, житель Борисполя Геннадій Шушковський.

Тож низький уклін і подяка від хлопців, які перебувають зоні проведення антитерористичної операції, усім небайдужим волонтерам Борисполя, що організують та доставляють допомогу безпосередньо до місць розташування наших військ. А від себе додам: й надалі продовжуватимемо це робити. Інакше  просто не зможемо. Пасивно спостерігати, як воюють на східному фронті, і нічого не робити для перемоги – не в наших правилах.

Записала Наталія Можайкіна, «ТС»
Share Button