Справи комунальні

 На Головатого, 13 демонтують ліфт

Як повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, на вулиці Головатого, 13 демонтують ліфт.

«Ліфт вичерпав свої можливості. Кошти на його заміну вже виділено з міського бюджету», — повідомив М. Корнійчук. За його словами, решта ліфтів працюють.

 

Зявились контейнери для пластикових пляшок

У Борисполі з’явились контейнери для збирання пластикових пляшок. М. Корнійчук повідомив:

«Ми уклали договір між КП та приватним підприємством, що здійснює збір пластикових пляшок. Сподіваємось, це буде корисно не тільки для екології, а й для комунальних підприємств, які, таким чином, зменшать обсяги сміття, що вивозиться  комунальним транспортом».

Він також додав, що ця робота тільки на початковій стадії, але у планах розвивати її надалі.

 

Весняне кронування

За минулий тиждень працівники КП «ВУКГ» спиляли та кронували 28 дерев, ще 80 дерев обрізали високорізом у сквері біля Бориспільського управління Державного казначейства, а також на вулицях Київський Шлях, Головатого та Нижній Вал.

 

«ВУКГ» заборгувало за паливо 100 тис. грн

За словами М. Корнійчука, комунальні підприємства зіштовхнулись із проблемою зростання цін на паливо. Так, лише ВУКГ має борг у сумі 100 тис. грн.

«Нас дуже турбує ціна на дизпаливо, якщо раніше для КП закуповували пальне за 17-20 грн, то нині ціни зросли і постачальники вимагають доплатити різницю», — наголосив він.

Проте, незважаючи на зростання цін, пальне необхідне, аби робота з вивезення сміття не зупинялась.

 

У Світовому Банку порадили Борисполю владнати проблему з виплатою кредиту через державу

У Світовому банку вважають, що Бориспіль має вирішувати питання «курсової різниці» та виплати боргу через державу. Про це під час планової наради повідомив міський голова Анатолій Федорчук.

За його словами, він мав розмову з представником Світового Банку щодо вирішення питання з виплати кредиту і йому повідомили, що відповідальність за курсову різницю лежить на державі.

«Позиція Світового Банку така – держава привела вас до такого стану, а значить — вона і має думати, як виходити з цього стану», — наголосив А. Федорчук.

Він також повідомив, що підготовлено й направлено відповідні листи прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку та голові Верховної Ради Володимиру Гройсману.

Share Button
Tags: