Бориспільська міжрайонна прокуратура повідомляє

Перевіряємо законність дій посадових осіб органів державної влади під час Революції Гідності

На виконання доручення Генерального прокурора України та прокурора Київської області, Бориспільською міжрайонною прокуратурою перевіряється законність рішень, дій, бездіяльності службових та посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування під час Революції Гідності.

У зв’язку з цим просимо всіх, хто володіє інформацією про факти перешкоджання вільному виявленню своєї політичної позиції, примусове залучення працівників бюджетних організацій до різних заходів, інші неправомірні дії посадовців під час Революції Гідності, повідомляти Бориспільську міжрайонну прокуратуру за телефоном (04595) 5-16-31.

За необхідності гарантуємо конфіденційність про джерела отриманої інформації.

 

Розпочато досудове розслідування  щодо службових осіб державного підприємства

Установлено, що службові особи державного підприємства, діючи умисно, використовуючи своє службове становище, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб, всупереч інтересам служби, у порушення ст. 21 Кодексу законів про працю України, змусили окремих підлеглих працівників у робочий час упродовж грудня 2013 року до участі у проведенні масових заходів у акціях так званого Антимайдану.

Внаслідок таких протиправних дій порушено право працівників державного підприємства та завдано шкоди інтересам держави у вигляді підриву авторитету органів держаної влади.

Реагуючи на вказані порушення, міжрайонною прокуратурою розпочато досудове розслідування щодо службових осіб державного підприємства за ч. 1 ст. 364 КК України, а саме, зловживання владою або службовим становищем.

У зв’язку з цим просимо всіх, хто володіє інформацією про факти перешкоджання вільному виявленню своєї політичної позиції, примусове залучення працівників бюджетних організацій до різних заходів, інші неправомірні дії посадовців під час Революції Гідності, повідомляти про такі факти Бориспільську міжрайонну прокуратуру за телефоном (04595) 2-16-31.

За необхідності гарантуємо конфіденційність про джерела отриманої інформації.

 

З позовом повернути базу відпочинку до державної власності

Бориспільська міжрайонна прокуратура звернулася до Київського окружного адміністративного суду з позовом щодо незаконного використання, збереження, відчуження державного майна оздоровчого призначення, що знаходиться на території Бориспільського району.

Установлено, що внаслідок неналежного виконання службових обов’язків сільським головою однієї з сільських рад Бориспільського району, відбулось незаконне відчуження бази відпочинку.

Так, сільським головою всупереч вимогам чинного законодавства прийнято та підписано рішення про оформлення права власності за відкритим акціонерним товариством на об’єкти майнового комплексу бази відпочинку, яка перебувала у державній власності.

У подальшому, на підставі вказаного рішення, сільським головою підписано свідоцтво на право власності, яке потім зареєстровано Бориспільським БТІ.

Таким чином, через неналежне виконання своїх службових обов’язків та несумлінне ставлення до них, сільським головою порушено норми чинного законодавства, що призвело до незаконного відчуження із власності держави об’єкта нерухомості, а саме бази відпочинку, та завдано державі збитки на суму 4015492,68 грн.

Реагуючи на виявлені порушення, міжрайонна прокуратура вжила заходів представницького характеру для повернення нерухомого майна оздоровчого призначення до державної власності.

Крім того, міжрайонною прокуратурою за даним фактом внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування, яке на даний час триває.

Share Button