ЗОШ № 6 на ювілей подарували музей

Бориспільська ЗОШ № 6 цього року ювілярка. 11 січня їй виповнилось 65 років від дня заснування. Подарунок готувала вся шкільна родина, довелося добре потрудитись, ще б пак – Музей історії школи — це вам не іграшки.

Відкривали музей 13 лютого, запросивши на урочистості представників міської влади, освітян та меценатів.

Серед гостей, які побували на відкритті, секретар міської ради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван, ветеран праці, учитель хімії Раїса Соловйова, директор ПрАТ «БКБМ» Ігор Шалімов та підприємець Владислав Пилипчук.

Вітаючи гостей, директор ЗОШ № 6 Віра Мазура відзначила роботу вчителів, учнів та випускників, які збирали матеріали та експонати для музею, а також додала, що ця кімната стане своєрідною родинною майстернею.

«Музей — це простір освітньої і виховної роботи, де зустрічаються покоління і проводять діалог. Він стає своєрідною родинною майстернею зі своєю історією і культурою, де виховуються патріотизм, повага до звичаїв, традицій і національних цінностей, розвивається культура й ерудиція учнів», — наголосила директорка.

Право відкрити музей було надано Тетяні Чернойван та Володимиру Пилипчуку, після чого для гостей учні-екскурсоводи провели першу в його історії екскурсію.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»
Share Button