Демобілізація розпочнеться 18 березня – Міноборони

З 18 березня демобілізуватимуть зі Збройних сил військових, які відслужили майже рік.  Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони Сергій Галушко.

“З 18 березня почнеться процес демобілізації. Підходи такі: людина повинна перебувати в строю рік мінус 10 днів з дня прибуття до військового комісаріату для проходження служби з мобілізації. Тобто якщо 20 квітня особа прибула у військовий комісаріат для відправлення до війська, то 10 квітня вона повинна вже бути звільнена в запас за демобілізацією”, – пояснив Галушко.

Як раніше повідомлялося, четверта хвиля часткової мобілізації стартувала в Україні 20 січня 2015 року і триватиме 90 днів. Під мобілізацію в Україні підпадають військовозобов’язані у віці від 25 до 60 років. Призов на строкову службу в Україні буде здійснюватися з 20 років. Мобілізовані громадяни не будуть відразу вирушати в зону АТО, а пройдуть загальновійськову підготовку (7-10 днів), відновлення бойових навичок (15 днів) та бойове злагодження (15 днів).

Share Button