Волонтери радилися

Чергові збори Координаційної волонтерської ради відбулися 11 лютого. Зібралися, щоб обговорити всі пропозиції щодо покращення роботи ефективності ради.

Одна з головних тем — збір коштів. Волонтери скаржаться, що поява на вулицях людей зі скриньками відбиває довіру в населення. Та й на запитання «Чи справді йдуть зібрані ними кошти на потреби військових чи переселенців?» — відповіді ніхто не отримав. Тож ГО «Територія підтримки» запропонувала організувати збір коштів та інших ресурсів централізовано від координаційної ради. Планується виготовлення однакових скриньок для збирання коштів, про зовнішній вигляд та місця розміщення яких буде повідомлено пізніше. Всі кошти зі скриньок використовуватимуться на розсуд Координаційної волонтерської ради. Відповідальність за організацію централізованого збирання коштів взяв на себе Сергій Нікітюк.

Також надійшла пропозиція про створення бази бориспільців, які перебувають у зоні АТО. Ці списки не будуть публічними, а використовуватимуться волонтерами для захисту від шахраїв. Тож якщо ваш родич чи знайомий перебуває в зоні АТО добровільно чи мобілізований, для різнобічної підтримки можете надати інформацію про нього до виконавчого комітету міської ради (каб. 215. або за тел 6-07-44).

Не залишили без уваги й питання цивільного захисту Борисполя: рішенням ради було створено ініціативну групу з організації навчань з цивільної оборони в місті.

Інф. «ТС»

Share Button