На зарплати і премії військовим заплановано майже 19 мільярдів гривень

Міністерство оборони запланувало 18,8 млрд грн зарплату і премії військовим в зоні АТО.

Зокрема цього року 2,8 млрд грн планується спрямувати на фінансування речового забезпечення військовослужбовців; 2,2 млрд грн – на закупівлю пального, по 1,6 млрд грн на харчування особового складу та оплату комунальних послуг, 400 млн грн на капітальний ремонт, обслуговування казарм та інженерне облаштування лінії оборони, 300 млн грн – на медичне й транспортне забезпечення.

Крім того, 18,8 млрд грн передбачено на виплату грошового забезпечення та заробітної плати, в цю суму також входять преміальні, які будуть виплачуватись військовослужбовцям за виконання завдань в зоні проведення АТО та знищення ворожої техніки та озброєння.

Також цього року планується виділити 5,2 млрд грн на фінансування державного оборонного замовлення; 3,6 млрд грн – на ремонт озброєння, 800 млн грн – на забезпечення зв’язком; 1 млрд грн буде виділено на будівництво житла військовим.

Цього року бюджет Міністерства оборони України збільшено на 17 млрд грн у порівнянні з минулим роком – до 44,6 млрд грн.

Нагадаємо, президент України Перт Порошенко заявляв, що з 1 лютого цього року військовослужбовці, які беруть участь у АТО на Донбасі, отримуватимуть тисячу гривень за бойовий день.

Напередодні Міноборони опублікувало розміри винагороди бійцям АТО. Так, за знищення автомобіля винагорода становить 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. грн); танка – 40 мінімальних заробітних плат (48 тис. грн); реактивної системи залпового вогню – 50 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн); бойового літака – 100 мінімальних заробітних плат (121 тис. грн).

Share Button