Зміни в законодавстві для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28 грудня 2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України».

На підставі цього Закону змінено редакцію статті 60 Закону України від 28 лютого 1991 року № 796-XII «Про статус і соціальних захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тепер вона звучить так:

«Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України».

Тому всім громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і отримують пільги та компенсації одночасно за декількома законами України, а саме, відповідно до Законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» просимо визначитися, обрати один із законів та звернутися в управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради, кабінет 112, і подати заяву.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-45-65.

Т. Ляміна, начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради
Share Button