У районі розкритикували дорожників

У понеділок, 9 лютого, на апаратній нараді в РДА розкритикували роботу  дорожньо-ремонтного підрозділу «Бориспіль» під час снігопаду та ожеледі. Начальник ДРП Андрій Парган, за словами представників місцевої влади, не організував роботу дорожників, не чистив дороги від снігу, не посипав піщано-соляною сумішшю. На Бориспільщині можна було їздити на ковзанах, а машини рухалися зі швидкістю 20 км/год, пасажирські автобуси були змушені стояти.

В.о. голови РДА Микола Кононенко, звертаючись до Андрія Валерійовича, наголосив: «Ви повинні були звертатися до Київського ДЕУ або в Облавтодор… Спрацювали не так, як треба, дорікань багато». М. Кононенко порадив дорожникам врахувати ці зауваження у подальшій роботі.

Начальник ДРП «Бориспіль» Андрій Парган, пізніше, в розмові з журналістами зізнався: «Трохи жорстко було, але все, що від мене залежить, намагаюсь виконувати».

Нагадаємо, сьогодні на балансі підрозділу лише троє працівників та дві машини: КрАЗ та КДМ ЗІЛ.

 

Укриття потребують ремонту

20 лютого в Борисполі та районі перевірятимуть захисні об’єкти та протирадіаційні укриття. Таке рішення прийняла Київська облдержадміністрація у зв’язку з загрозою терактів та надзвичайних ситуацій в умовах АТО. Про це повідомив завідуючий сектором з питань надзвичайних ситуацій РДА Володимир Петренко.

«Найголовніше для нас — це питання захисту населення в укриттях, — говорить Володимир Михайлович. — Але об’єкти перебувають у вкрай незадовільному стані. Тому

наше завдання привести їх до ладу… Обстежити всі будинки, які перебувають на території населених пунктів і мають підвальні приміщення, а також старі напівзруйновані будівлі та овочеві склади».

Сьогодні на Бориспільщині нараховується 27 захисних споруд цивільної оборони. Із них 2 бомбосховища та 25 протирадіаційних укриттів. Серед них: міський відділ міліції в м. Бориспіль, Науково-дослідний інститут розведення та генетики тварин с. Чубинське, адміністративні будівлі по вул. Київський Шлях, 79, Бориспільська центральна районна лікарня, а також дитячі садочки, школи і будинки культури в селах.

 

Волонтери скаржаться на байдужість

30-тій механізованій бригаді в зону АТО терміново потрібен позашляховик (УАЗ, «Бобик», «таблетка» або Нива), а також пально-мастильні матеріали та запчастини до транспорту. Із таким зверненням до громадськості виступила на апаратній нараді в РДА голова Координаційної ради волонтерів Бориспільського району Юлія Кияшко. Її доповнив Іванківський сільський голова Анатолій Тур, який днями повернувся із зони АТО, наголосивши, що бійцям дуже потрібна термобілизна, рукавиці та вологі серветки.

Ю. Кияшко подякувала сільським громадам, які активно допомагають військовим у зоні АТО протягом 7 місяців, а також висловила вдячність народному депутату С. Міщенку, депутатам міської ради Я.Годунку, Ю.Адамовському та В.Борисенку.

Водночас жінка зауважила, що після виборів ситуація погіршилась: «Вибори закінчилися і закінчилась допомога! Тому дуже прошу, шановні, давайте краще допомагати зараз, ніж просити про допомогу потім». За словами Ю. Кияшко, навіть після публікації у ЗМІ переліку необхідних речей для солдат громада не виявила активності.  «На жаль, більшість сільських громад до сих пір не долучилася», — констатувала волонтерка.

Підготувала Ольга ВІТЕР, «ТС»

Share Button