Три тижні зимових канікул дозволили школам зекономити більш ніж півмільйона гривень

Підрахунки освітяни провели, проаналізувавши витрати за 2015 рік та аналогічний період 2014-го. Про це повідомила Л. Пасенко.

За її словами, аналіз показників та витрат освітяни представили днями на нараді. Порівняння зробили саме з використання води, електроенергії та тепла: «Так, по електроенергії заклади освіти вийшли на показник 57%, що становить у грошовому виразі 41,7 тис. грн.; по воді – 77%, відповідно вийшло 12,3 тис. грн, а по теплу – 36%,  що становить 494 тис. грн».

Крім того, якщо порівнювати показники із груднем 2014-го, коли діти навчались, але кошти сплачувались за новими тарифами, показник економії електроенергії становить 74%, а у грошовому виразі – 76 тис. грн, води – 77%, у коштах – 12,5 тис. грн, тепла – 27% або 274 тис. грн.

«Найвищий показник економії у ЗОШ № 1 — 45%, говорить про те, що той курс, який взяла міська влада на проведення  комплексу заходів з енергозбереження: заміні вікон та утепленню стін, дає свої результати і економить бюджетні кошти», – зазначила Л.Пасенко.

Share Button