Бориспільки збираються на чемпіонат світу

Школярки Марія Петруша та Дар’я Шашкова привезли золото із чемпіонату України з пауерліфтингу і вже готуються до чемпіонату світу, який стартує наприкінці серпня у Празі.

Як повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко, 2-6 лютого у Коломиї бориспільські спортсмени у складі збірної команди Київської області взяли участь у чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Серед дівчат до 18 років у ваговій категорії до 43 кілограмів перше місце здобула Марія Петруша, учениця ЗОШ № 6, а у категорії до 72 кг – Дар’я Шашкова, учениця ЗОШ № 8. Обидві вихованки ДЮСШ. Підготував спортсменок тренер вищої категорії з пауерліфтигу Юрій Ликов.

У загальнокомандному заліку дівчата Київщини вибороли друге місце серед представників восьми областей, а бориспільська ДЮСШ посіла друге місце у заліку спортивних шкіл серед дев’яти.

«За підсумками змагань бориспільки М. Петруша і Д. Шашкова уже написали заяви про включення їх до складу збірної України для участі у чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який розпочнеться 31 серпня у Празі», ‒ зауважила Л. Пасенко.