Радник А. Авакова вибачився перед матір’ю солдата з Борисполя

Народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко назвав матір солдата із Борисполя, яка брала участь у мітингу під стінами Міноборони, «тітушкою», але вже наступного дня вибачився перед нею.

А. Геращенко на своїй сторінці у Facebook написав: «Вона з Борисполя, і її син Олексій Литвиненко в липні пішов добровольцем у військкомат і дійсно служить в 25 батальйоні, який перебуває зараз у районі Дебальцевого».

Олексій зателефонував мамі в суботу ввечері і сказав, що йому і його підрозділу дуже важко, що їх «криють з «Градів» та мінометів. Хтось із друзів хлопця скинув йому смс: «Олексій, у Facebook написали, що Дебальцеве оточене. Це правда?»

«Звідки Олексію, рядовому герою 25 батальйону, знати – оточене Дебальцеве чи ні? — йдеться далі на сторінці А. Геращенка. — Він подзвонив мамі і попросив подивитися, що скажуть по телевізору, що пишуть у соціальних мережах».

Надія зайшла в Facebook, ВКонтакте, в групи солдатських матерів і побачила там заклик зібратися в понеділок вдень біля Міністерства оборони на мітинг. Вона набрала сина, але той не взяв слухавку – телефон був вимкнений. Командир батальйону теж не відповідав.

Жінка у відчаї не спала всю ніч і на ранок вийшла до Міноборони, де вже не могла стримати своїх емоцій та крику матері, адже мовчання сина могло свідчити про його загибель.

Увечері син перетелефонував їй і повідомив, що у нього все в порядку, що його батальйон не знаходиться в оточенні, а підкріплення вже прийшло і зміцнило їх позиції.

«У той же час їй зателефонували подруги і сказали, що Антон Геращенко шукає жінку, яка була в Міноборони і яка, можливо, не та, за кого себе видає.

Надія знайшла мене через Facebook, написала, що вона та сама жінка, а її син дійсно воює в 25 батальйоні… Я, як і обіцяв у своєму посту у Facebook, приніс свої вибачення Надії Литвиненко, щодо якої я припустив, що вона може бути не справжньою матір’ю, а «тітушкою». Мої вибачення були прийняті», — написав А.Геращенко.

Share Button