Місто бореться зі снігом

СПРАВЖНЯ ЗИМА. Несподівано для містян у Бориспіль прийшла справжня зима. Так, за ніч з 4 на 5 лютого місто засипало снігом. Як боролися зі стихією комунальники, «ТС» поцікавилася у начальника головного управління ЖКГ виконавчого комітету міської ради Володимира Аврамчука.

«Станом на 5 лютого дороги міста розчищали тринадцять одиниць комунальної техніки, ще близько чотирьох одиниць техніки надали приватні підприємства. Це, зокрема, ПрАТ «Агробудмеханізація» (3 машини), КП «Бориспільводоканал» (3 машини), КПТМ «Бориспільтепломережа» (1 машина), ПП «Будленд» (1 машина). Решта – транспортні засоби комунального підприємства «ВУКГ».

Саме КП «ВУКГ» розпочало першими боротьбу з опадами: близько третьої годин ночі, коли сніг лише розпочався. У першу чергу, чистили центральну вулицю – Київський Шлях та ті вулиці, якими проходять маршрути міського транспорту».

За словами В. Аврамчука, якщо опади триватимуть, комунальники працюватимуть цілодобово, щоб забезпечити безпечний рух автотранспорту на дорогах міста. Крім цього, В. Аврамчук наголосив, що у наявності є достатня кількість соляно-піщаної суміші – близько 2,2 тис тонн. Тому проблем з негодою у Борисполі не повинно бути.

Share Button