Украерорух отримав сертифікат Державіаслужби України

Украерорух отримав сертифікат Державної авіаційної служби України, який підтверджує відповідність українського провайдера національним вимогам та міжнародним стандартам чинних Директив Європейського Парламенту та Ради, Європейської Комісії щодо здійснення аеронавігаційного обслуговування.

Цей документ підтверджує високий рівень розвитку національної аеронавігаційної системи та професійність фахівців Украероруху, відповідальних за безпеку польотів та організацію обслуговування повітряного руху не тільки у повітряному просторі України, а й у міжнародному повітряному просторі над акваторією Чорного моря (відповідно до міжнародних аеронавігаційних угод, затверджених у 1996 році Радою Міжнародної організації цивільної авіації – ІСАО).

Нагадаємо, у 2004 році Європейська Комісія впровадила вимоги щодо сертифікації провайдерів аеронавігаційного обслуговування країн – членів Євросоюзу. Україна, як член Євроконтролю з 2004 року, пройшла шлях сертифікації аналогічно до провідних країн Євросоюзу і вкотре довела свою спроможність бути повноцінним гравцем у конкурентному європейському просторі. Сертифікацію провайдерів в Україні запроваджено у 2007 році, при чому вже тоді в національні нормативно-правові акти у цій сфері було імплементовано відповідні регуляторні вимоги Європейської Комісії, зокрема й вимоги до системи управління безпекою.

Share Button