БОКС: з чемпіонату Київщини — з п’ятьма медалями

Наприкінці січня  у м. Біла Церква відбувся особистий чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2001-2002 рр. н. Юних атлетів міста на цих змаганнях представляли підопічні тренерів Миколи Степаненка та Володимира Лазебника.

За підсумками трьох днів, «золото» та «срібло» чемпіонату — в підопічних М. Степаненка Олександра Марченка та Давида Романенка, відповідно. Данило Пересунько не ввійшов до трійки призерів. Підопічні В. Лазебника Андрій Клемесько, Ростислав Сластьон  та В’ячеслав Самсоненко вибороли «бронзу».

До слова: загальна кількість учасників чемпіонату близько 100 з 14 районів області, а в кожній віковій категорії брало участь від 4 до 8 атлетів.

Шахи: турнір присвятили Чубинському

Чемпіоном особистого турніру м. Бориспіль з шахів серед чоловіків з нагоди 176-ої річниці від дня народного видатного вченого-етнографа Павла Чубинського став найсильніший на сьогодні шахіст у місті Сергій Приймак. На другому місці – чемпіон Борисполя-2014 Ігор Гончаров. Бронзовий призер — Григорій Приймак, молодший брат Сергія, один з організаторів турніру. Захід, який провів Бориспільський міський центр спорту, зібрав 18 шахістів. Переможці та найстарший учасник турніру – 78-річний Віталій Кукса — нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними сувенірами.

Віталій Кубов

Українські перемоги

Упродовж останніх днів спортсмени України назбирали купу медалей на престижних міжнародних змаганнях.

Біатлон. Отепя (Естонія). Чемпіонат Європи. 20-річна тернополянка Анастасія Меркушина виграла свою другу золоту медаль.

У словацькому місті Осрблі в рамках XXVІІ Всесвітньої зимової Універсіади на завершення програми змагань із біатлону відбулися перегони (мас-старт, 15 км). Нас дуже тішить, що перше і друге місця завоювали українці. А раніше у мас-старті (12,5 км) змагалися жінки. І тут маємо нагороду.

Фехтування (шабля). Афіни (Греція). Етап Кубка світу. Олімпійська чемпіонка, 24-річна українка Ольга Харлан здобула перемогу. У фіналі Оля в гострій суперечці в чергове виграла в росіянки Софьї Великої. І наша збірна у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької і Ольги Жовнір стала переможницею афінського етапу Кубка світу.

Падова (Італія). Етап Кубка світу. Український шабліст Андрій Ягодка став другим.

Плавання. Ніцца (Франція). Міжнародні змагання. Українець Михайло Романчук завоював золоту медаль.

Бокс. «Українські отамани» здобули третю перемогу поспіль у V сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB), здолавши на виїзді «Китайських драконів».