35 років у вихорі танцювального мистецтва: ансамбль «Радість» відзначив ювілей

Протягом 35 років колектив «Радість» кружляє нас у вихорі танцювального мистецтва. Вихованці ансамблю є улюбленцями шанувальників хореографічного таланту. Вони – переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів.

Завдячуючи постійному пошуку, наполегливості та енергії досвідчених педагогів, колектив живе змістовним творчим життям, з кожним роком зростає його виконавська майстерність. Керівники колективу професійно і завзято навчають дітей основам танцю, підвищують культурний рівень своїх вихованців, дають можливість кожній дитині поринути у вирій творчого піднесення.

Як повідомили в Управлінні освіти і науки, 17-21 травня з нагоди 35-річчя відбулися ювілейні концерти народного хореографічного ансамблю «Радість», на яких було представлено виступи вихованців різних поколінь, відтворено істинно народний дух, різнобарв’я костюмів та креативні постановки номерів.

Атмосфера заходу була пронизана патріотизмом. Танцівники та присутні в залі вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у війні. Словами вдячності і шани згадали тих вихованців колективу, які зараз боронять нашу Україну. Своєю чергою, відео-привітання з ювілеєм прозвучало від випускника ансамблю, воїна ЗСУ  Романа Тименка.

«Радість» це родина, дружба, магія танцю, талановиті діти та креативні керівники.

Шквал емоцій, шалена енергетика залу, хвилювання, драйв на сцені та за лаштунками – це все народний хореографічний ансамбль «Радість».

«Бажаємо учасникам колективу подальших творчих злетів і досягнень, натхнення та успіхів! Дякуємо керівникам ансамблю Ірині Хижній та Людмилі Мартиненко за особистий внесок у розвиток культури і мистецтва нашої громади, вагомі творчі здобутки та високий професіоналізм!

Дякуємо Наталії Тименко, директору Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», за вміння згуртувати колектив, підтримати та надихнути на нові творчі креативні ідеї. Дякуємо батькам за підтримку і розуміння! Дякуємо ЗСУ за можливість виходити на сцену!» – відзначили в Управлінні освіти і науки.

Share Button