Мобілізація відбувається за планом

Президент України Петро Порошенко повідомив, що чергова хвиля мобілізації в Україні відбувається за планом. “Мобілізація відбувається за планом, без порушень наміченого графіка. З 20 січня вручено 73 тисяч повісток, а без повісток, до речі, тільки за тиждень добровольцями зголосилися на службу 2,5 тисячі осіб. 45 тисяч військовозобов’язаних пройшли медобстеження”, — наголосив президент.

 

ДО ТЕМИ

Глава держави обіцяє бійцям АТО тисячу гривень на день

Уже з 1 лютого цього року військовослужбовці, які беруть участь у АТО на Донбасі, отримуватимуть тисячу гривень за бойовий день. Як заявив президент Петро Порошенко під час покладання квітів до Пам’ятного Хреста Героям Крут: “Вже з 1 лютого український солдат, який не просто несе службу в зоні антитерористичної операції, а безпосередньо згідно з бойовим наказом бере участь у бойових діях, матиме виплату тисячу гривень за один бойовий день”.

 

 А ТИМ ЧАСОМ…

Дані про ухильників від мобілізації передадуть до МВС

Військові комісаріати повинні до 3 березня передати міліції реєстри ухильників від мобілізації. Як повідомив заступник начальника мобілізаційного відділу мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Олександр Правдивець: “Районні військові комісаріати отримали відповідне завдання зі створення реєстрів ухильників, які вони повинні до 3 березня передати в районні, міські відділення міліції, які відповідно до законодавства здійснюватимуть розшук, затримання, доставку в законному порядку у військові комісаріати громадян, котрі ухиляються від виконання військового обов’язку”.

Share Button