КУДИ ЙДУТЬ ГРОШІ?

Запитували? — Відповідаємо

Цього року міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста Україна отримала марки вартістю 5 та 10 гривень. Але коли звертаємось до людей придбати таку марку, виникає якась недовіра: «А куди йдуть гроші?» Тому через газету хочу пояснити: кошти йдуть передусім на надання матеріальної допомоги. Адже про Товариство Червоного Хреста люди згадують тільки у важкі хвилини життя, коли раптово здолала хвороба, трапилося якесь лихо чи несподівано прийшла немічна старість. Тоді й шукають допомоги та підтримки у міськрайонному Товаристві. Тож чи маємо право відмовити нужденним?!

А сьогодні велику допомогу міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста надає в зону АТО. Ось тому так важливо, щоб кожен з вас, прочитавши ці рядки, зміг, як-то кажуть, «викроїти» з сімейного бюджету гроші для придбання марки.

Також хочу звернутися до керівників підприємств усіх форм власності — зрозумійте наші проблеми і клопоти. Адже ваша, нехай і незначна підтримка, — т допомога жителям Бориспільщини та воїнам, які захищають нашу Батьківщину.

Надія СКИБУН,

голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

Share Button