1000-ліття на порозі: чекаємо на цікаві ідеї та пропозиції щодо святкування

У вересні цього року громада Борисполя відзначатиме знакову подію — 1000-ліття від першої літописної згадки про наше місто.

Шановні громадяни!

Враховуючи складну суспільну-політичну та соціально-економічну ситуацію, передбачити сценарій свята нині важко, але ми не можемо залишити цю історичну подію без уваги. Усі ми маємо надію на найшвидше встановлення миру і злагоди на нашій єдиній, соборній українській землі.

Виконавчий комітет міської ради звертається до усіх творчих, креативних та активних жителів нашого міста, які мають цікаві ідеї та пропозиції щодо святкування 1000-ліття нашого міста. Особливо вітатимуться цікаві проекти, які не потребуватимуть великих фінансових затрат. Ми будемо раді співпраці.

З метою підготовки та затвердження плану заходів усі ваші ідеї, пропозиції та зауваження ми прийматимемо до 6 лютого 2015 року. Але вони також братимуться до уваги і після встановленого терміну.

Контакти: відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради, кім. 215 (вул. Київський Шлях, 72), тел. 6-07-44, e-mail: borispil@i.ua.

Share Button