У Чубинському,  в селі названому на честь і славу великого сина українського народу Павла Чубинського гідно вшанували його пам’ять

27 січня у 176-ті роковини автора слів Державного гімну України в. о. голови РДА Микола Кононенко, в. о. голови районної ради Іван Недогибченко, голова громадської ради при РДА, Почесний громадянин району Михайло Музика, громада села на чолі з Великоолександрівським сільським головою Галиною Шевченко, колектив Інституту розведення і генетики тварин із своїм керманичем Михайлом Гладієм, прихожани разом з о. Богданом, школярі та молодь поклали живі квіти до пам’ятного знаку на місці колишньої садиби родини Чубинських. Представники різних поколінь – діти й дорослі — об’єдналися у спільній ідеї, спільній молитві, виконавши Славень України.

чуб1-район

І. Недогибченко наголосив, що надзвичайно складний час переживає Україна, про цілісність якої неодноразово говорив і наш земляк. Ми не можемо бути осторонь цих подій, маємо докладати всіх зусиль, аби мир і спокій зійшов на нашу землю.

— «Ще не вмерли України ні слава, ні воля…» — ці слова вічно житимуть, коли наше гаряче серце битиметься і ми  молитимемося за рідну землю, за кожне село, містечко, за кожну душу, яка загинула за Україну. Тому співаючи цю благословенну пісню, проповідуймо милість, милосердя, любов, доброту. Жертвуймо один для одного, горімо один для одного, так ми служитимемо своєму народу, своїй нації, — звернувся до своїх земляків отець Богдан. — Вірю, що таки прийде час і в цій благословенній стороні все ж  відновимо садибу Чубинських для нащадків, для світлого майбутнього.

Інф. «ТС», фото Алли БОГУШ

Share Button