Про зміни до Податкового кодексу від спеціалістів

НАВЧАННЯ. 22 січня у актовій залі виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбувся семінар з питань оподаткування та звітності для бухгалтерів та економістів організацій, установ та підприємств різних форм власності Найбільше уваги приділили запровадженню змін до податкового законодавства та кампанії декларування-2015.

Організатор семінару Наталія Боженко спеціально для цієї події запросила кандидата економічних наук, сертифікованого аудитора, керуючого партнера Аудиторської Фірми «Аксьонова та партнери» Geneva Group International Олену Макеєву. Саме вона розповідала присутнім про всі нововведення до Податкового кодексу, їх переваги та недоліки.

Зокрема, на семінарі йшлося про ті зміни, які торкнулися частини оподаткування податку на прибуток, введення електронного адміністрування ПДВ та інші, що стосуються оподаткування доходів фізичних осіб. У тому числі нові правила оподаткування єдиним соціальним внеском та багато іншого.

У семінарі взяли участь і працівники Бориспільської ОДПІ з метою налагодження партнерських стосунків між Бориспільською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та платниками податків. Заступник начальника управління Бориспільської ОДПІ Ніна Левченко звернула увагу присутніх на кампанію декларування доходів. Зокрема, які громадяни зобов’язані подавати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2015 року та хто має право на отримання податкової знижки. Представник ДФС наголосила, що для отримання податкової знижки річну податкову декларацію можна подати впродовж усього року.

Як повідомила Н. Боженко, семінар відбувся за сприяння виконавчого комітету Бориспільської міської ради та допомоги депутата Ярослава Годунка.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button