МОЛОДИЙ ТЕАТР У ГІРСЬКІЙ ГРОМАДІ: НА СЦЕНІ МАРТУСІВСЬКОГО КЛУБУ «КОХАННЯ У СТИЛІ БАРОКО»

У Мартусівському клубі (Гірська об’єднана територіальна громада) відбулася прем’єра вистави «Кохання у стилі бароко, або Любов з неохоти» за мотивами комедії відомого українського драматурга Ярослава Стельмаха. Цю новину на своїй сторінці у фейсбуці повідомив виконавчий комітет Гірської сільської ради.

У дописі йдеться, що прем’єра була особливою у декількох аспектах, а саме – в ролях акторів дебютували діти; відтепер громада може похвалитися власним театром, а це, погодьтесь, нова сходинка в її розвитку; над виставою працювала величезна команда натхненників, враховуючи найменші театральні дрібниці.

«Головні ролі виконували діти нашої громади і вихованці театральної студії «Тема» Оксана Левченко, Назар Блажевський, Сергій Качурін, Діана Федоренко, Олександр Шум, Іван Шаповал, – зазначили у сільській раді:

Аби перевтілитись у своїх героїв та передати глядачам їх внутрішній світ і почуття, юні актори пройшли довгий шлях. Адже кохання зіграти дуже важко, особливо, коли тобі 15. Дітям це вдалося – вони побороли хвилювання, страх помилитись і виходу на сцену. Їх копітку роботу глядачі оцінили належно: аншлаг, бурхливі овації, які довго не вщухали, та позитивні емоції.

Режисерка Ірина Губарева та її помічниця Світлана Степуренко поставили перед собою, здавалося б, недосяжну мету і блискуче її виконали. Робота над виставою почалася ще восени – а це і сценарій, і розподіл ролей, і репетиції, і підхід до кожного актора. Із завданням із зірочкою Ірина впоралася на «відмінно», незважаючи на те, що це перша її робота як режисерки.

Яскраві костюми, в яких враховано найменші деталі характерні для моди того часу, – робота Олени Паталах. Декорації і сцена – також робота Олени та її помічниці Лілії Шаровської. Додамо до цього неперевершену роботу майстра-перукаря Марусі Вовк та візажиста Олени Лісової. Фото- та відеосупровід – від Дмитра Гуцула.

Організатори врахували і невід’ємна складову театру – буфет. А виручені з продажу смаколиків кошти пішли на допомогу ЗСУ.

Глядачі гідно оцінили прем’єру. Що й казати, результат понад піврічної роботи – приголомшливий! Актори дарували радість присутнім, а присутні надихали акторів – у залі витав фантастичний обмін позитивною енергетикою.

Шкода лише, що невелика зала Мартусівського клубу не дозволила розмістити всіх бажаючих потрапити на прем’єру.

Але… нагода переглянути виставу буде: незабаром актори зіграють знову. Повірте, її неодмінно варто побачити!

Щиро дякуємо за титанічну роботу всім причетним до втілення цього дійства і з нетерпінням чекаємо наступного показу», – резюмували у виконавчому комітеті.

Share Button