У Борисполі підвищили тарифи на воду, але більше платити бориспільцям не доведеться

У Борисполі підвищили тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету у понеділок, 30 січня. Вартість послуги  зросте більш ніж на 15 грн.

Проте, за словами міського голови Володимира Борисенка, бориспільцям платити більше не доведеться, оскільки міська рада компенсуватиме різницю.

Як повідомив очільник міста, для цього з бюджету виділили понад 20 млн грн.

Війна, курс долара і зростання цін: у Водоканалі пояснили, що вплинуло на підвищення тарифу

«Востаннє тарифи переглядалися у 2021 році, а за цей час ціни зросли у 2-3 рази. Зокрема подорожчала електроенергія, яку купуємо за ринковими цінами. Вплинув на збільшення тарифу й курс долара, адже ми досі виплачуємо кредит Світового банку.  Також через війну багато людей поїхали з міста і обсяги реалізації на сьогодні становлять лише 80%. Тож прорахували мінімально можливе підвищення тарифу, щоб підприємство працювало. І ще раз хочу наголосити – для населення вартість залишиться незмінною – 40 грн 8 коп., адже різницю компенсуватиме міська рада», – пояснила начальниця планово-економічного відділу КП ВКГ «Бориспільводоканал» Олександра Литвиненко.

Share Button