Майже без снігу, з відключенням світла, але у дружній компанії: туристи про поїздку у зимові Карпати

Бориспільські туристи відвідали зимові Карпати. Як розповіла директорка Центру туризму та карєзнавстваТетяна Рахуба, снігу бало мало, не обійшлось без відключень, але дружна компанія, сила природи та смачна кутя дали змогу перезавантажитися.

«Якщо живеш у країні, де війна і де щодня переживаєш біль утрат, то тяжко радіти хорошому, але мусиш триматися, своєю працею вносити посильний вклад у спільну мету, крокуючи до Перемоги, ростити та виховувати дітей, бо завтра може бути пізно робити те, що у тебе виходить найкраще. Одне із найкращого, що у нас виходить із нашими вихованцями, – це неперевершені, патріотичні, емоційні і незабутні подорожі нашою прекрасною Україною.

Цього разу моя розповідь про цьогорічні зимові канікули у Карпатах, яка дала змогу хоч трішки дітям відволіктися і розвіятися від тих страшних подій, які крокують із нами поруч, у цей страшний час. Зима плаче разом з Україною, тому логічно, що гаряче і снігу майже немає, але була дружня компанія, найкращі, найсміливіші діти, смачна кутя, смереки, лижі, щедрівки гуцуляток, відключення світла, до якого ми були повністю готові, маючи повний арсенал різних ґаджетів, ранкові руханки, смачні туристичні страви і, звичайно, нереально сильні, круті люди – тренери Бориспільського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Слава ЗСУ за наше сьогодення!

Любіть Україну, як любимо її ми», – зазначила Тетяна Рахуба.

Share Button