Допоможе одразу трьом підприємствам: благодійники з Риги передали Бориспільській «первинці» потужний генератор

До Борисполя з Латвії прибув потужний генератор 242кВ. Це гуманітарна допомога для КНП «Бориспільський міський центр первинної медичної допомоги». Проте, за словами керівника первинки Євгенія Черенка, генератор допоможе одразу трьом підприємствам.

«Ця гуманітарна допомога надійшла до нас завдяки моїм друзям, яких вже майже пів Риги))), які весь час допомагають нашому КНП «Бориспільський міський центр первинної медичної допомоги». А хочу подякувати саме людині з великим серцем, який допоміг нам санітарним транспортом, а тепер надав потужний електрогенератор – це Armands Gerkāns з однодумцями «Lucidus», Juris Zinkevics, «Uznemēji mieram», Ieva Drīksna, Andris Ramoliņš, «Energoluks», Energolukss, Mikelis Caunītis.

Низький тобі уклін, друже, і твоїм помічникам!

Також продовжую дякувати за допомогу Andrejs Erglis, Māris Liopa, Olafs Libermanis, Martins Malzubris, Raivo Jutāns, Normunds Vaivads, благодійному фонду «Ziedot.lv» на чолі з Rūta Dimanta та Ilze Ošāne та керівнику проєкту «Solarshop.lv» Krišs Zēmelis і багатьом іншим моїм друзям з Латвії», – написав Черенок.

За його словами, генератор встановлять біля однієї з найбільших амбулаторій, а головне – що його потужності вистачить повністю на всю міську амбулаторію та міський стоматологічний центр. Окрім того, він також живитиме насоси при відсутності електрики на найбільш проблемній КНС міста.

«Один генератор допоможе відразу трьом підприємствам», – зазначив Черенок.

За його словами, електромонтажні роботи в амбулаторії і стоматологічному центрі триватимуть близько тижня.

Share Button